top of page

KOUS Vysočina, z. s. provozuje portál

SYSTÉMOVÁ ZMĚNA

Šance dokázat víc! 

Vznik prostředí pro podporu systémové změny, finančně podpořil Kraj Vysočina. Neziskovky z Vysočiny tak mají přístup k on-line vzdělávání zdarma.

1

Zvolte si své členství a začněte.

Pokud se rozhodnete využívat podporu vaší systémové změny, stačí si jen zaregistrovat příslušné předplatné a začít odebírat vytvářený obsah. 

Podmínkou pro registraci je pouze základní členství vaší neziskovky v platformě a splnění odpovídajících podmínek registrace. Ty jsou různé pro každý typ základního členství. 

Začátečník

Jste na začátku a v principech systémové změny se teprve orientujete. Dáváte dohromady tým, přemýšlíte z které strany začít apod.

Pokročilý

Již svou změnu realizujete a máte první výsledky. Baví vás to a potřebujete zlepšit v některých tématech a sdílet s ostatními svoje zkušenosti.

Expert

Úspěšně jste již alespoň jednu změnu prosadili a chcete se ve své expertize více rozvíjet, sdílet s podobnými lidmi vaše nápady a výzvy, kterým čelíte.

Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.

Neziskový sektor má své platné a užitečné místo ve společnosti. Naše úsilí je dnes potřeba mnohem více než kdy jindy a je nutné, abychom jej více zaostřili a začali prosazovat změny, které přinesou zvýšení dopadu naší společné práce. 

Prosazování systémových změn je právě takovou aktivitou, která vede ke zvýšení dopadu našeho společného úsilí.

Společně dokážeme víc!

Jan Petr Nekovář

Předseda KOUS Vysočina, z. s.

Expertní blog o systémové změně

Vytváříme vzdělávací prostředí, které vám pomůže rozvíjet vize vaší systémové změny dlouhodobě

On-line

programy

Jednoduché vzdělávací online programy, které vás provedou principy systémové změny krůček po krůčku.

Sdílení dobré

praxe

Lidé, co již úspěšně prosazují systémové změny se s námi podělí o svoje příběhy a zkušenosti.

Expertní

blog

Články nejen od expertů, které vám poodhalí zákulisí systémových změn a podpoří vaši motivaci.

Poradenské

fórum

Celou kategorii poradenského fóra věnujeme systémové změně. Máte tak prostor k otázkám a příležitost najít své odpovědi.

Zadej svoji vizi změny

Název neziskovky

Popis systémové změny

Podrobnosti

Přejít do skupiny

ONSENDO

Návštěva přírody se stane přirozenou součástí posilování imunity a přirozené síly lidského organismu. Obnovujeme vztah člověka ke krajině a k živé přírodě.

HODINA H

Vnímání dobrovolnictví je dnes spojenou hlavně se sociální službu. Měníme tento pohled a rozvíjíme vnímání fenoménu dobrovolnictví v mnohem širším kontextu. Navzájem si pomáhat je člověku přirozené, podporujme se na vzájem. 

HORTICON

Hiporehabilitace je dnes již rozšířená. Spojení logopedie s hiporehabilitací  je unikátní metoda, která může přinést pomoc mnoha dětem na celém světě. Je to inovace, která nás baví a učíme to ostatní.

Inspirujte svou vizí a přidejte se k ostatním

Prosazovat systémovou změnu není jednoduchá věc. Málokdy jsme tak silní, že to zvládneme sami. Je dobré a efektivní si pomáhat. Najděte si změnu, která vás inspiruje a které chcete pomoci a nebo zadejte vlastní vizi, na které pracujete.

SPOLEČNĚ DOKÁŽEME VÍC!

Co vám to přinese, když zadáte svou vizi změny, na které pracujete?

Větší popularitu vaší činnosti a možnost inspirovat ostatní, kteří se k vám přidají. Prostě dejte o sobě vědět.

bottom of page